Společnost Google se chystá 29. září/septembra v San Francisku představit oba nové modely Nexus, kdy jeden z nich bude z produkce LG a na výrobě druhého se podílí společnost Huawei. Spekuluje se i o prezentaci tabletu, o kterém jsme nedávno psali zde.

Bez povšimnutí jsme však nenechali ani LG Nexus, o kterém se spekuluje, že by mohl být osazen procesorem Snapdragon 808 a naší pozornosti neunikl ani Huawei Nexus, který jsme vám ukázali na údajných reálných fotkách.

New-Nexus-5-2015-render-02

V současné chvíli internetem kolují renderované obrázky LG Nexus, respektive jeho zadní části, které by měly potvrdit jeho finální podobu. Je tedy velmi pravděpodobné, že Nexus X5 nebo možná Nexus 5 (2015) z produkce LG bude mít kruhový skener otisků prstů, nad ním bude snímač zřejmě 13 MPix fotoaparátu a duální LED blesk. Nemělo by chybět ani laserové ostření. K zbylým specifikacím patří 5,2 palcový displej s QHD rozlišením, šesti jádrový procesor Snapdragom 808, 3 GB RAM a Android 6.0 Marshmallow.

Podle zatím nepotvrzených zpráv by se LG Nexus měl objevit i v černém barevném provedení. Cena by se údajně mohla pohybovat kolem 400 dolarů.

[Zdroj] [Via]