Jiayu byla mezi GizChina weby velmi oblíbenou firmou, ale letos jsme se s nimi málem již loučili neb kolovaly zvěsti, že směřují ku krachu. Nakonec však bylo Jiayu zachráněno a nyní jsme se dozvěděli, že usilovně pracují na novém modelu.

Zhruba v půlce července/júla jsem psal, že Jiayu spěje ke krachu, aby nakonec byla firma převzata třemi ze svých hlavních dodavatelů, jejichž společné prohlášení mluvilo o „Novém Jiayu“. Od té doby bylo ticho po pěšině a měli jsme obavy jak vše nakonec dopadlo.

Podle spolehlivého zdroje přímo z firmy je však vše na dobré cestě a nový model telefonu je již navržen a urputně testován. Příliš mnoho podrobností jsme se nedozvěděli, ale víme, že telefon bude stát mezi 150-160 dolary u mezinárodních prodejců, dále že telefon má mít „vyvážený hardware pro nejlepší uživatelský zážitek“ (vzpomni Extreme Balance pro Ulefone Paris), a že „pravidelné aktualizace softwaru jsou nyní zásadní součástí Nového Jiayu“.

Všechno to zní až moc krásně, takže zůstaňme ještě chvíli skeptičtí, cca tak do Vánoc, kdy by se měl nový telefon objevit na trhu. Jakmile budeme znát další podrobnosti, zde se je dozvíte.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.