Čipová sada Exynos 7420 od Samsungu je v současné době jedním z nejvýkonnějších řešení na trhu a dává tak smysl, že se korejský výrobce bude postupně snažit poskytovat jej v licenci i pro ostatní partnery. Jedním z takových bude pravděpodobně i taiwanský OEM výrobce Bungbungame, který podle posledním informací připravuje super tablet Kalos 2 právě s tímto čipsetem.

Detaily jsou ještě poměrně vágní, ale i to mále co je k dispozici naladilo nás tabletové fanoušky na pozitivní notu. Ačkoliv nemáme po ruce Antutu skóre tak je automaticky jasné, že tablet s Exynosem 7420 bude atakovat přední příčky výkonu. Použitá úhlopříčka Super AMOLED displeje je zahalena v mlze, ale měla by disponovat jemným rozlišením 2560 x 1600 pixelů a tloušťka tabletu samotného by měla činit pouhých 6.3 mm. Dočkáme se i USB 3.1 slibující ultra vysoké rychlosti přenosu a fantasticky (ač cynik by řekl velmi nereálně :P)´vypadá i slib o až 18 hodinové výdrži. Systémem by měl být Android Marshmallow, což by naznačovalo vydání nejdříve někdy na konci roku 2015. Z výčtu těchto informací je jasné, že zákazníkova peněženka se asi prohne a nepůjde o žádný cenově extra dostupný tablet, ale přesto se na něj těšíme a o vývoji budeme dále informovat.

006bWoNYjw1evi8z9mjnkj30m80go0vr

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.