Že jsou informace o druhé generaci chytrých hodinek Moto 360 poslední dobou dost v kurzu asi netřeba nějak zvlášť zmiňovat. I my o nich nedávno psali a nabídli vám i pár reálných fotek.

Dnes už je jisté, že jejich oficiální prezentace se přiblížila, protože Lenovo zveřejnilo teaser, který upozorňuje na to, že Moto 360 II. budou prezentovány 8. září/septembra v Šanghaji.

Moto-360-2nd-edition-unveiling-invite

Co tedy o druhé generaci Moto 360 zatím víme? Po vzoru Apple budou i Moto 360 vyvedeny ve dvou velikostech. Konkrétně je to verze „S“, která bude mít průměr ciferníku 38 mm a úhlopříčku displeje 1,37 palce. Výbavu „eska“ doplní baterie s kapacitou 270 mAh. U větší verze „L“ najdeme displej s úhlopříčkou 1,55 palce, průměr ciferníku bude 42 mm a baterie bude mít kapacitu 375 mAh. V obou případech by měl mít displej rozlišení 360 x 360 pixelů.

Moto-360-2nd-edition-unveiling-invite (2)

Údajně by mohla být představena také sportovní verze Moto 360 II., která by měla být robustnější, měla by mít „hybridní displej“, uzpůsobený pro využití hodinek při sportu a tento model by měl být i vodotěsný. Neměla by zde chybět GPS a barometr. Jak to vše nakonec dopadne se dozvíme již za pár dnů.

[Zdroj]