Zopo v poslední době šlo poněkud dolů se svou popularitou a ani nové modely Speed 7 nevypadají, že by je mohly vytáhnout zpět do výšin, kde byli zvyklí se pohybovat. Úniky, ukazující nadcházející model naznačují, že on by mohl být tím, kdo tohoto známého čínského výrobce vrátí na přední pozice.

No a nové úniky, které se objevily tento víkend nám tentokráte přinášejí více detailů společně s některými specifikacemi. V případě, že jsou tyto údaje přesné, pak má Zopo našlápnuto (z HW pohledu) k výzvě pro více modelů daleko větších a známějších značek z celého světa.

zopo-mobile

Takže: nové Zopo by se mělo chlubit deseti jádrovým procesorem, 4 GB RAM a 20 megapixelovým hlavním fotoaparátem, přičemž jako bonbónek se hovoří o 2K rozlišení velikého displeje této novinky.

Jaké nové Zopo doopravdy bude teprve uvidíme, jelikož datum oficiálního představení odhadujeme na první čtvrtletí roku 2016.

[Via]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.