Andi z Gizchina.com se při své výletu do Shenzhenu dostal i do kanceláří společnosti Elephone, kde dostal možnost vyzkoušet si jejich další (ano, další) vlajkovou loď a to Elephone Vowney. Zde jsou jeho první dojmy a pořízené fotografie.

Elephone Vowney je další vlajkovou lodí od společnosti Elephone, ale na rozdíl od předchozích pokusů, se tentokráte zdá, že absorbovalo všechny ingredience, potřebné pro toto tvrzení.

V minulosti Elephone uvedl zopár telefonů, které vypadaly neuvěřitelně (dle specifikací), ale jen co se tyto modely dostaly k zákazníkům, začaly problémy. Elephone Vowney však vypadá lépe, než předchozí Elephone telefony, ale také má hardware a cenu takovou, aby mohlo být vše (teoreticky) v nejlepší symbióze.

elefone-vovney-1

To co měl Andi v ruce je vrcholem řady Elephone Vowney s 2K displejem, procesorem MediaTek MT6795, 4 GB RAM a Android 5.1 jako OS. Přístroj nebyl finální výrobní model, ale i tak jej naplnilo důvěrou, že i bossové společnosti Elephone tento telefon používali jako svůj primární.

V tom krátkém času, který měl k dispozici na vyzkoušení Elephone Vowney Andi zjistil, že rychlost a stabilita telefonu se zdá býti dobrou a celková kvalita použitých materiálů je lepší než u předchozích top modelů od Elephone.

elefone-vovney-2

Bude to chtít samozřejmě mnohem více času s Elephone Vowney, abychom mohli podat kvalifikovaný názor o tomto telefonu, ale zatím še dobré.

Elephone již potvrdil cenu pro top model Vowney, která by měla být 299,99 dolarů, což mimochodem není špatná cena za 2K smartphone s výkonným chipsetem od MediaTeku, 4GB RAM, velkou 4000mAh baterie, 20,1 megapixelovým fotoaparátem a dokonce i NFC.

Druhá levnější verze Vowney bude dodávána s 3 GB RAM a FHD 1920 x 1080 displejem. Cena nebyla zatím prozrazeny, ale zdá se, že Elephone chce prodávat tuto verzi telefonu za méně než 250 dolarů.

Windows verze Elephone Vowney je taktéž v pracích, ale datum uvedení ani cena, ještě nebyly potvrzeny. Co si myslíte o Elephone Vowney? Dejte nám vědět v komentářích.

[Gizchina.com]