O tom, že Motorola chystá další generaci svých hodinek Moto 360 se již nějakou dobu mluví. Zatím jsme mohli vidět jen několik obrázků, které naznačovali, že se na hodinkách pracuje.

V těchto dnech na internetu kolují další fotky, které ukazují chytré „motorolí“ hodinky a podle toho, že jsou nafoceny na zápěstí uživatelů se můžeme domnívat, že Motorola právě provádí testování. Fotky navíc prý pocházejí z ulic Chicaga, kde má Motorola své sídlo.

Co tedy z těchto snímků můžeme dedukovat? Designově jsou hodinky velice podobné svému předchůdci. Ovšem při podrobném pohledu zjistíme, že fyzické tlačítko na hraně hodinek je posunuto z pozice tří hodin na pozici dvou hodin, což uváděly předchozí uniklé informace. Lze si také povšimnout nápisu MOTO v horní polovině ciferníku.

gsmarena_002

Z obrázků je také patrno, že nové Moto 360 budou ve dvou barevných variantách. První z nich by měla být kompletně černá, tedy jak tělo hodinek, tak i kožený řemínek. Druhá verze kombinuje vínově červený řemínek se zlatým  tělem. Pokud byly tyto snímky opravdu pořízeny během testování, můžeme předpokládat, že prezentace druhé generace Moto 360 je na dohled.

[Zdroj]