Jak uspět v silně konkurenčním prostředí trhu se smartphony? Asus možná našel recept. Telefon by měl být nejen krásný, mít dobré specifikace, ale především by měl nabídnout uživatelům to, po čem jejich srdce prahne.

Společnost Asus se vší slávou oznámila, že chystá novinku Asus Zenfone 2 Deluxe, respektive jeho speciální edici, která bude uvedena na trh v Brazílii. Tato edice bude mít v podstatě stejné parametry jako Asus Zenfone 2 Delux a vlastně i stejný „luxusní“ vzhled. Ovšem to, co bude speciální, bude jeho vnitřní paměť, která z původních 64 nebo 128 GB naroste na 256 GB!

To však není vše. Vnitřní úložiště bude možno dále rozšířit, a to až na neuvěřitelných 384 GB. Rázem tu tedy máme další prvenství. Asus se tak stává prvním výrobcem, jehož telefon může disponovat takto velkou kapacitou ROM.

Telefon by se měl na brazilském trhu objevit v průběhu příštího měsíce. O tom, zda a kdy by mohl být dostupný na globálním trhu, společnost zatím taktně mlčí.

[Zdroj] [Zdroj]

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.