Uživatelé Android Wear mohou mít radost. Kromě toho, že si doposud mohli vybírat z různých ciferníků, nabízí jim nyní Google s poslední aktualizací možnost tzv. interaktivních ciferníků. To znamená, že si uživatel přesouvá ciferníky přímo na displeji podle své potřeby.

Jaké vlastně jsou nové ciferníky a kolik jich je? Jde o tři nové verze. První se jmenuje Bits. Zde si můžete dotykem vybírat, kterou cifrníkovou plochu a s jakými informacemi chcete. Na výběr máte mezi zprávami o počasí, nepřečtenou poštu či plánovanými schůzkami. Tyto informace si zobrazujete jen několika málo doteky na displej.

BITS

Druhý ciferník je určen především těm, kteří se oddávají pohybovým aktivitám. Tato novinka nese název Under Armour. Takže sportovně založení uživatelé si mohou zobrazit informace například o překonaných vzdálenostech, spálených kaloriích nebo počtu kroků, které ke zdolání dané vzdálenosti potřebovali. Všechny tyto informace se zobrazují hned pod ukazatelem času.

UnderArmour

No a třetím ciferníkem je Together. Zde vývojáři mysleli především na ty, kteří jsou rádi nebo potřebují být v kontaktu s někým dalším. Ciferník umožní snadnější odesílání různých zpráv nebo emotikonů, fotografií či jiných informací další osobě. Pro využití této funkce musíte ciferník Together pouze spárovat se zařízením osoby, které chcete informace posílat a to je vše.

TogetherWatchFace

Tyto aktualizace jsou připraveny a budou postupně uvolňovány. Takže se máte na co těšit.

[zdroj]