Ačkoli LeTV vtrhlo na trh s mobilními telefony poměrně nedávno, přesněji něco před třemi měsíci, tak může směle prohlásit, že svými třemi modely řádně pročíslo peřeje čínské Žluté řeky. Vždyť po třech měsících již ohlásilo přes milion prodaných smartphonů, čímž se stalo nejrychleji rostoucí společností v daném odvětví v Číně.

O všech třech typech telefonů se dá říci, že se jedná o velmi vybavené přístroje, mířící spíše do vyšších pater daného segmentu. LeTV One (X600) vyniká především skvělou výbavou ve srovnání s pořizovací cenou. O LeTV S1 Pro se s klidným svědomím dá prohlásit, že se jedná o jeden z nejlépe zkonstruovaných telefonů, obsahující Snapdragon 810. Mimochodem ani v jednom případě jsme nenarazili na zmínku ohledně přehřívání, související s tímto přístrojem. A LeTV MAX se se svými proporcemi a výbavou řadí k jednomu z nejlepších, ne-li úplně nejlepšímu phabletu s úhlopříčkou nad 6 palců.

Vypadá to, že LeTV to však nestačí a podle všeho připravuje krále králů do svého portfolia. Alespoň vypuštěný teaser na Hongkongských oficiálních stránkách tomu napovídá. Z něho toho moc nevyčteme, tedy alespoň co se detailů týče. Avšak jedna vyobrazená číslovka mluví za vše. 820 jasně poukazuje s kým budeme mít tu čest uvnitř přístroje. Ano, půjde o bestiální procesor Qualcomm Snapdragon 820. Tím by se společnost mohla zařadit mezi jednoho z úplně prvních producentů, který s tímto procesorem vyrukují.

I když teaser je dosti výmluvný, tak vše potvrzuje i uniklá konverzace mezi manažery LeTV CEO Jia Yueting a COO Liang, kteří si mezi sebou vyměnili několik názorů, co se týče právě zmíněného Snapdragonu 820. Příspěvek mluví především o grafickém čipu série 500 (což by mělo odpovídat Adrenu 530) a také uvnitř umístěné „820“ (tedy procesoru Snapdragon 820) v souvislosti s virtuální realitou. Oba manažeři si právě chválí schopnosti daného čipu pro své VR vlastnosti.

letv-ceo-snapdragon-820

Protože LeTV oficiálně uvolnilo tento teaser, dá se očekávat, že přístroj bude uveden v poměrně blízké době. Otázka zní, kdy přesně a jestli nebude vůbec jako první na světě, kdo přijde s daným procesorem. Nechme se tedy překvapit, jestli tím prvním bude LeTV nebo například Xiaomi s MI5 u něhož, ač nepotvrzeně, se očekává osmsetdvacítka také.

[zdroj][zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.