Výdrž na baterii je u mobilních telefonů někdy až kritická a jedná se o všeobecný problém v tomto odvětví techniky. Naštěstí se najdou firmy, které vyrábějí telefony na míru lidem, co potřebují největší možnou výdrž. Čínská firma Innos před časem představila svůj nový model D6000 s dual-baterií o celkové kapacitě 6000 mAh.

První akumulátor má kapacitu 2480 mAh, který se nedá nijak vyměnit a je zabudovaný v telefonu. Druhý akumulátor nese kapacitu 3520 mAh a pozor, je vyměnitelný. Dá se tak předpokládat opravdu skvělá výdrž.

Nový Innos D6000 je telefon vyšší střední třídy nabízející 5,2 palcový FullHD displej (pokrytý Gorilla Glass), osmi jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 615 s Adreno 405, Android 5.0 Lollipop, 3 GB RAM a 32 GB uživatelské paměti. Fotoaparáty budou v následující kombinaci 16MPx pro zadní a 5MPx pro přední selfie kamerku. Všechny komponenty tvoří určitě zajímavé zařízení, kterým D6000 určitě je.

Nešetřilo se ani na konektivitě, která zahrnuje plnou podporu LTE sítí, GPS, Glonass, Bluetooth ve verzi 4.0 a samozřejmě WiFi. Zajimá vás cena? Ta je stanovena na příjemných 250 dolarů. Rozesílat smartphony začnou obchody 15. srpna/augusta. Objednáte si taky jeden pro sebe?

[Zdroj]