Bude nový a tajemstvím opředený telefon do společnosti Samsung novým vítězem benchmarkových testů? Je to opravdu nové zařízení nebo nás někdo tahá za nos? Na čínské sociální síti Weibo se objevily dva screenshoty mysteriózního zařízení. Údajně má jít o další model Samsungu s kódovým označením SM-8508S.

V rámci spekulací se odhaduje, že by mohlo jít o připravovaný model Samsung Galaxy S7. Uniklé screenshoty ukazují, že tento model dosáhl v AnTuTu testech neuvěřitelných 95 972 bodů. To je o 10 tisíc bodů více oproti nedávno uniklým testům údajně připravovaného nového LG telefonu.

S7_1

Již dříve jsme informovali, že Galaxy Note 5 měl skóre 69.702 bodů v aplikaci AnTuTu, což již něco naznačuje. A mohlo by to znamenat, že čipset u našeho neznámého telefonu bude mnohem výkonnější než Exynos 7420. Spekuluje se o novém Snapdragonu 820. Inu, nechme se překvapit. Uvidíme, zda jde o fámu či skutečnost.

[zdroj]

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.