Po nedávném představení velmi očekávaného LeTV X600 tu máme neméně zajímavý kousek, nedávno uvedené Meizu M2 Note, který nám k recenzi zaslal eshop Gearbest. Ten ve srovnání s LeTV,  míří spíše někam na pomezí nižší střední třídy. Meizu M2 Note můžeme zařadit například po bok takové ikony, jako je Xiaomi RedMi Note, což je typický představitel této skupiny chytrých telefonů.

Meizu je v současné době docela v kurzu, alespoň mezi fanoušky čínských chytrých telefonů. Vždyť i naši dva kolegové vlastní telefon od této společnosti. Přesto nepatří v Číně mezi ty megalomanské firmy jakými jsou například ZTE, Huawei, Lenovo nebo Xiaomi. Ačkoli je Meizu mezi fanoušky již dost etablovaná, dalo by se spíše mluvit o menší společnosti.

Přesto díky své produkci a kvalitou a zapracováním zajímavých řešení si zaslouží velký obdiv a náš zájem.

Meizu M2 Note k nám dorazil poměrně záhy po nedávné recenzi předchůdce tohoto modelu, Meizu M1 Note, kterou zpracoval náš kolegy Zbyněk Polívka. Tu si pro následné porovnání můžete zpětně nastudovat zde.

Unboxing Meizu M2 Note video:

 

Další informace, ať už třeba výsledky z benchmarků nebo potom celý přezkum vám přineseme v nejbližší době, kde se podíváme jestli obavy kolegy Martina Fabiána z článku o uvedení přístroje na trh budou opodstatněné.