Na sociální síti Twitter začaly díky Evanu Blassovi, který je na internetu znám jako @evleaks, kolovat renderované obrázky nově připravovaných phabletů společnosti Samsung. Jedná se o model Note 5 a S6 Edge+, o kterém jsme také před několika dny psali. Pojďme si tedy tyto krasavce společně s fotografiemi a specifikacemi představit. O tom, že budou oba modely dosti výkonné, vás přesvědčí specifikace.

Říká se, že Samsung S6 Edge+ je připraven na celosvětové představení s velkým rozpočtem společnosti Samsung. Přístroj je dosti podobný předchůdci S6 Edge, ale s větším zakřiveným displejem a tenčími rámy po stranách. Vzhledově je více hranatější a na vrchní straně více zarovnaný.

Note 5 by měl mít velký 5,7″ QHD displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů a pohánět jej bude osmi jádrový procesor Exynos 7422 se 4 GB paměti RAM. Chybět nebude stylus S-Pen, který je součástí řady Note. Zadní strana krytu bude vyrobena ze skla s hliníkovým rámem po obvodu. Jeho start je připraven na dvou trzích, kde se předchozí verze prodávaly velmi dobře. Jedná se o americký a jihokorejský trh.

Note 5 a S6 edge

Velká událost nastane 13. srpna/augusta, na kdy je naplánováno představení obou modelů. Více specifikací se tedy ještě dozvíme, ale určitě se máme na co těšit.

[ Zdroj ] [ Zdroj 2 ] [ Zdroj 3 ]

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.