Stejně jako to bylo u OnePlus One v roce 2014, i teď čínské eshopy nabídly OnePlus 2 v předprodeji ještě před oficiálním zahájením prodeje.

Například Coolicool nabízí obě varianty jak 16GB, tak 64GB. Je zde nějaký háček? Mno, nejsme si jisti, jakou při objednávce dostanete verzi telefonu. Zda čínskou nebo mezinárodní.

OnePlus 2 byl oficiálně představen pár dní zpět a hezky to zmapoval ve svém článku Radek. Jen rychlá rekapitulace – displej je 5,5-palcový, procesor Snapdragon 810, 3 GB/4 GB RAM, 16 GB/64 GB ROM, 13 megapixelový fotoaparát a baterie 3300 mAh.

ONeplus-2-91

OnePlus přichází v Číne s HydrogenOS, zatímco mezinárodní verze má OxygenOS. Aktuálně zjišťuji, zda ve zmiňovaném předprodeji získáte verzi s HydrogenOS nebo OxygenOS.

AKTUALIZACE: Tak dle vyjádření Coolicoolu ti nabízí mezinárodní verzi s OxygenOS a k mému dotazu přihodili i slevový kupón na 10 dolarů – ONEPLUS .

OnePlus telefony jsou v Číně prodávány bez pozvánek, zatímco my zbylí jsme se museli zařadit do fronty. Mimochodem, zažádali jste si o pozvánku na OnePlus 2? Já ano. Dejte vědět do komentářů, zda jste taky ve frontě. Já jsem číslo okolo 45.000.