Před čtrnácti dny psal Dominik  o přístroji s označením Lenovo VIBE P1, který se objevil na čínských certifikačních stránkách TENAA. Dnes pro vás máme další upřesňující informace o tomto přístroji, jenž by měl mít svůj debut už 15. srpna/augusta tohoto roku.

Poslední informace, které unikly na internetovou síť, nám dávají větší představu o tom, jak bude přístroj vybaven a čím možná překvapí. Nespornou výhodou Lenovo VIBE P1 bude jeho baterie s kapacitou 5000 mAh. Telefon bude mít kovový rám a předpokládá se, že i zadní panel bude z nějaké slitiny. Co ovšem o zádním panelu víme jistě je to, že bude osazen čtečkou prstů.

Motorem Lenova Vibe P1 bude MediaTek MT6735 , který je vybaven čtyřmi 64 bitovými jádry postavenými na architektuře ARM Cortex-A53 s frekvencí 1,3 GHz. Za grafiku bude zodpovědný čip Mali-T720. Telefon disponuje 2 GB systémové paměti RAM a 16 GB ROM. Operačním systém je v našem případě Android 5.1 Lollipop. Pokud chcete znát parametry displeje tak vězte, že jde o pěti palcový displej s rozlišením HD (1280 x 720 pixelů). Předpokládá se rovněž, že tento smartphone bude mít i slot pro kartu microSD.

Presentation Title Goes Here and Goes up to Two Lines

Zadní hlavní kamera Lenovo Vibe P1 má být 8 megapixelová, samozřejmě s LED bleskem. Přední selfie fotoaparát je 5 megapixelový. Mimo jiné bude v rámci síťové konektivity tento telefon podporovat 4G LTE (i když zatím ještě neznáme přesné specifikace). Celý přístroj se v důsledku vměstnal do rozměrů 143 × 72 × 9,35 mm a váží 148 g.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.