Nová řada telefonů z dílen Doogee dostala název HomTom, což by měla být transkripce čínského sousloví „heng tong“, které lze volně přeložit jako trvalé či nekonečné připojení. Společnost se tím nenápadně snaží naznačit, že jejich nový přírůstek bude osazen baterií s kapacitou 6250 mAh a bude mít výdrž jako hromTom.

Doogee se tímto řadí mezi společnosti, které pružně reagují na přání uživatelů po přístrojích, které by vydržely déle na jedno nabití.  Prvním z řady HomTom je HomTom HT6, který bude kromě již zmíněné baterie s kapacitou 6250 mAh disponovat také funkcí rychlého nabíjení, kterou by měl podpořit čtyř jádrový procesor MT6735 s technologií PumpExpress Plus. Díky tomu se Doogee HomTom HT6 nabije z 0 na 75% za 30 minut.

K dalším parametrům „HromToma“, které jsou v této chvíli odtajněny, patří 5,5 palcový displej s HD rozlišením (1280 x 720), hlavní 13 MPix fotoaparát s duálním LED bleskem a Sony snímačem a přední 5 MPix kamera. Velikost RAM paměti je zatím neznámá, ale ví se, že vnitřní úložiště dostane do vínku 16 GB. Operačním systémem by měl být Android 5.1. Neměla by chybět podpora LTE a zadní kryt by měl být z CNC opracovaného kovu. Doogee HomTom HT6 by se měl objevit v září/septembri. Cena zatím není potvrzena.