Na čínském trhu je v současnosti k dostání přehršel dualboot tabletů rozličných výrobců a Onda se v této změti hodlá razantně vymezit a odlišit. Zaprvé připravovaný tablet s krkolomným názvem Onda V919 3G Core M bude jako první Core-M s poměrem stran 4:3 (psali jsme ZDE), ale schovává si ještě hlavní eso v rukávu. O co tedy půjde ?

Stálé odkládání data vydání má svůj prozaický důvod, protože Onda V919 3G Core M bude nejpokročilejším dualboot tabletem, který nabídne v základu kombinaci Windows 10/Androidu 5.1 a zdržení je způsobeno čekáním na oficiální vydání Win 10. Tablet by měl nabídnout i přímý výběr bootovaného systému při startu, což ještě stále není standardem u konkurence. Po hardwarové stránce nás určitě také nezklame, protože Intel Core M 5Y10C, 4 GB RAM, 64 GB SSD disk a Retina rozlišení 2048 x 1536 pixelů na 9.7″ úhlopříčce jsou zárukou kvality.

2700921

Snad jedinou možnosti jak nás zklamat je stále ještě neodhalená cena a tady se bude muset Onda snažit, protože Cube i7 Stylus s velmi podobnými specifikacemi klesnul na hladinu kolem 350$ (psali jsme ZDE). Poslední odhady hovořily o vydání na konci července, ale čas nám běží a osobně se přikláním spíše k srpnovému termínu, ale těšme se, protože pokrok nezastavíme a vše vypadá velmi lákavě.

270060

[Zdroj]