Mlais nám včera poslal info, ve kterém nám oznámil, že nová a vylepšená verze Mlais M7 se již brzo dostane na trh a přijde s lepším hardwarem a také cenou.

Původní Mlais M7 se k nám na recenzi nedostal, místo toho prověřil Martin Mlais M4, což se neukázalo býti škodou, jelikož recenze M7 zmiňovaly především neoptimalizovanou romku.

mlais-m7-plus-1 [1024x768]

Nový Mlais M7 Plus bude po designové stránce vypadat jako Mlais M7, ale nově přinese čtečku otisků prstů (nový OneTouch), lepší zadní kameru (13MP Sony IMX214), procesor (64-bitový MT6753), ROM (Android 5.1), o kousilínek větší baterii (2800 mAh) a notifikační LED diodu.

Zbytek specifikací, tedy 3 GB RAM a 5,5-palcový HD displej zůstane zachován a co se týče ceny, tak ta ještě nebyla oznámena, ale bude definitivně nižší než u originálního Mlais M7.

[Mlais]
Disclaimer: Některé společnosti, o jejichž produktech píšeme, nám mohou občas poskytnout kompenzaci, ale naše články a recenze jsou vždy našimi upřímnými názory. Další podrobnosti naleznete v našich redakčních zásadách.