Přestože se dnes společnost oficiálně omluvila svým fanouškům za pozdní dodávky Ulefone Be Touch 2, vydali teaser na další telefon, který by se měl objevit v průběhu příštího měsíce.

Podle upoutávky tento přístroj dostane název „Paris“ (nepřipomíná vám to něco?). Podle společnosti půjde o umělecky vytříbený kousek s úžasným designem plným inspirace. Na upoutávce je i grafika Eiffelovy věže. Ovšem zda se v Ulefone nechali inspirovat společností ZTE, potažmo Nubia, a budou svou novinku prezentovat přímo pod Eiffelkou, stejně jako Nubia Prague spatřila světlo světa v Praze, to si opravdu netroufneme odhadnout. Jediné, o čem se dá v této chvíli hovořit jsou pouze dva parametry Ulefone Paris. Tím prvním je pěti palcový HD displej a tím druhým čipset MTK6753.

Na další specifikace „Paříže“ si budeme tedy muset chvíli počkat, ale společnost slibuje, že budou odtajněny v dohledné době. Snad jen dodáme, že v srpnu/auguste by se měly objevit také první chytré hodinky Ulefone uWear a Ulefone Power, telefon s 6200 mAh baterií.