Fanoušci mobilních telefonů zbystřete! Společnost ZTE začala v Americe prodávat svůj nový „obří“ model ZTE Boost MAX s 5,7″ HD displejem s Gorilla Glass. Tento telefon je k mání u amerického operátora Boost Mobile za velmi zajímavou cenu 200 dolarů a jedná se o model, který nahradil o něco starší typ ZTE Max, nabízený na jaře v roce 2014.

ZTE Boost Max má velmi dobré specifikace, které si své příznivce najdou spíše v nižší střední třídě. A co tedy ZTE Boost Max vůbec nabízí? Poháněn je 4-jádrovým procesorem s taktem 1,2 GHz (Boost Mobile neupřesnil informaci o jakého výrobce procesoru se jedná, ale spekuluje se o Qualcomm Snapdragon 410). Vnitřní paměť má kapacitu 16 GB. Stydět se vůbec nemusí ani za 2 GB operační paměti. Zadní fotoaparát má rozlišení 8Mpx (zásadní chybou je nepřítomnost LED blesku). Potěší také kapacita baterie 3 400 mAh (bohužel je nevyjímatelná). Audiofilové by mohli ocenit kvalitní reprodukci, podpořenou Dolby Digital Plus technologií. Samozřejmě nebude chybět ani podpora 4G LTE. Vše poběží na Androidu 5.1.

 

Je nutno počítat s tím, že byť jde o čínský telefon, je nabízen americkým operátorem. Nás, fanoušky, telefonů čínské provenience však těší, že levné a snad i kvalitní čínské produkci neodolala ani Amerika a snad se i naši operátoři začnou dívat tímto směrem.

[ Zdroj ] [ Zdroj 2 ] [ Via ]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.