Začátkem tohoto týdne jsme přinesli zprávu, která zaskočila fanoušky společnosti Jiayu. Společnost spěje ke krachu! V průběh týdne jsme se snažili získat další podrobnější informace, které sice krach společnosti nepotvrdily, ale připouštěly jisté změny v rámci struktury Jiayu.

Dnes máme potvrzeno, že v Jiayu došlo k restrukturalizaci a fúzi s dlouhodobými partnery společnosti, konkrétně s Shenzhen CCY Electronics Co. Ltd (výrobce LED displejů), Truly Optoelectronics Co. Ltd (výrobce dotykových modulů a kompaktních fotoaparátů) a Vanzo Communications Inc. (softwarové a internetové služby).

new-jiayu-statement

Výsledkem této fúze by měla být nová společnost, nesoucí název New Jiayu, která by měla nabízet lepší kvalitu a trvalý rozvoj inovativních produktů. Nám, zákazníkům, tedy nezbývá než doufat, že tam kde původní Jiayu skončilo bude New Jiayu pokračovat a my se dočkáme dalších a snad i kvalitnějších výrobků.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.