Nositelná zařízení a chytré hodinky v poslední době zažívají velký zájem ze strany spotřebitelů. Oukitel vsadil na hodinky a vypadá to, že neprohloupil. Hodinky Oukitel A28 jsou totiž k dispozici jak se systémem Android tak s iOS. Tělo je z hliníku a s koženými řemínky. Zatím byly představeny dvě barevné varianty. Jde o ty nečastější, zlatou a stříbrnou verzi.
Model Oukitel A28 disponuje baterií s kapacitou 250 mAh, což by mělo vystačit (podle údajů výrobce) na 100 hodin v pohotovostním režimu. Hodinky jsou dále vybaveny 1,54 palcový IPS displejem s rozlišení 240 x 240 pixelů. Srdcem a motorem je procesor MediaTek MT2502A a 128 MB RAM a 32 MB ROM vnitřní paměti. Dále zde najdeme Bluetooth 4.0. Oukitel A28 má rozměry 48 x 40 x 12,3 mm a váží 58 g. Hodinky jsou vodě odolné a mají také celou řadu funkcí jako např. fitness, sledování spánkového režimu atd.
SmartWatch Oukitel A28 jsou již k dispozici v předprodeji za 56,99 dolarů na e-shopu GearBest a s kupónem A28 vám cena spadne na 49,99 dolarů. Období předobjednávek končí 25. července/júla.
[zdroj]