Telefon OnePlus One byl poměrně hardwarově dotažený přístroj, přesto fanoušci po několika dalších funkcích volali. Jednou z často skloňovaných, byla nepřítomnost funkce dual SIM. Nyní to vypadá, že OnePlus fanoušky vyslyšelo a v novince OnePlus 2 tuto funkci již postrádat nebudeme.

Liu Zuohu, CEO společnosti, potvrdil na svém Weibo účtu, že novinka OnePlus 2 bude podporovat DualSIM standby. Zatím však není potvrzeno jakým způsobem bude tato specifikace provedena, rozuměj, jestli se bude jednat o jeden slot pro použití dvou karet, či zde najdeme dva šuplíky. Není známo ani jaký formát, případně formáty SIM karet budou podporovány a také jestli jeden ze slotů dostane variabilní funkci, tzn. bude možné použít buď SIM kartu nebo SD kartu na rozšíření paměti.

oneplus-2-dual-sim-card

Většinu zásadních specifikací již známe; Snapdragon 810, 4 GB RAM LPDDR4, 13 Mpx fotoaparát s laserovým autofocusem, USB typu C, snímač otisků prstů a celkově menší velikost zařízení s pravděpodobně celokovovým tělem. Jako jedny z posleních vlastností chybí doplnit velikost zobrazovače a jeho rozlišení. V tomto případě se spekuluje o úhlopříčce 5,2 až 5,5 palce s QHD rozlišením. S napětím se také očekává velikost vnitřního úložiště a především případná možnost jeho rozšíření.

oneplus 2

Telefon bude uveden 27.července/júla, a to prostřednictvím virtuální reality. Jeho fyzické představení proběhne 28. července/júla v Číně. Přístroj bude dostupný na oficiální stránce OnePlus.net, a to opětovně prostřednictvím pozvánkového systému. Společnost však ujišťuje, že se poučila z minulého roku a udělá vše, aby se předzásobila dopředu. Přednost dostanou především aktivní členové fóra.

invites_blog

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.