Ulefone, jak již víme, se shlédl v „novince“ v podobě bleskového prodeje, do kterého nabídl svůj nový Ulefone Be Touch 2, který má vylepšit poněkud pošramocené povědomí o svém předchůdci.

Ulefone Be Touch 2 jde do prodeje dnes, tedy 14. července/júla, za zvýhodněnou cenu US 179,99 dolarů a celkem se jedná o 10.000 kusů Be Touch 2, které poputují „šťastným“ kupujícím. To šťastným mám v uvozovkách proto, že i když se nám jednička líbila, tak Martinova recenze nevyzněla zrovna lichotivě a tak uvidíme, jak si povede Touch 2 u svých nových majitelů.

Podle informací přímo od Ulefone, se již 20.000 lidí zaregistrovalo k nákupu za cenu bleskového prodeje. Ulefone se spojil s celkem 38 on-line obchody tak, aby bezproblémový prodej a samotná expedice nikde nevázla.

„Snap up“ aka „Flash sale“ aka bleskový prodej začne 14. července/júla 17:00 GTM +8 (11 dopoledne našeho času), takže kdo chce zkusit štěstí s nákupem Ulefone Buď Touch 2 za lepší cenu, by měl být v následujících hodinách v pozoru.

[Ulefone.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.