Společnost Motorola zaznamenala poměrně velký úspěch svým Moto G. Kde však ty loňské sněhy jsou! Rok 2013, kdy Moto G bodoval u svých uživatelů je dávno pryč. Mezi tím i sama společnost přešla z náruče Google pod křídla Lenovo a zdá se, že by ráda oprášila svou dávnou slávu. Chystají tedy další Moto G, tentokrát už 3. generace.

Dosavadní informace o Moto G (2015) se k nám dostaly jen díky  krátkému videu nebo testování prototypu v Antutu. Dnes však máme možnost si omrknout design tohoto připravovaného zařízení na renderovaných obrázcích.

Pokud bychom však měli shrnout parametry nadcházející Moto G, musíme vycházet jen z uniklých Benchmark testů, které prolétly internetem. Zatím to vypadá, že Moto G (2015) bude mít pěti palcový displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů, osazen bude čtyř jádrovým procesorem Snapdragon 410 s 64 bitovou architekturou a taktem 1,4 GHz. Kapacita RAM bude 1 GB a ROM dostane 8 GB. Hlavní fotoaparát by měl mít rozlišení 13 MPix a přední kamera 5 MPix. Předpokládá se, že Moto G (2015) bude představen letos na podzim.

[Zdroj]