Ohodnoťte článek

Začíná to vypadat, že není dne, kdy bychom nepsali o společnosti Doogee. Tady okurková sezóna opravdu nehrozí. V Doogee jedou vývojáři na 130% a sekají své produkty jako Baťa cvičky. Během prázdnin hodlají představit několik telefonů a dnes se dovídáme, že k nim přibudou i chytré hodinky, které by měly spatřit světlo světa v srpnu/auguste.

Podle prvotních informací, které doputovaly k nám do redakce, usuzujeme, že půjde o nositelnost nacpanou funkcemi a slušnými parametry. Ostatně, posuďte sami. Hodinky Keeper budou vodě i prachu odolné s certifikací IP68. Určitým překvapením je, že zde najdeme slot pro micro SIM kartu, která bude podporovat volání do 2G a 3G sítí. RAM paměť má kapacitu 512 MB a 4 GB je kapacita ROM, kterou lze rozšířit až na 32 GB.

Samozřejmě nechybí ani Bluetooth pro spárování s telefonem a synchronizaci textových zpráv, kontaktů a oznámení. Doogee Keeper jsou osazeny mikrofonem a reproduktorem a lze je probudit či aktivovat zvednutím zápěstí. Mezi běžné funkce patří monitor srdečního tepu, krokoměr, barometr, výškoměr a GPS. Baterie v hodinkách má kapacitu 600 mAh a měla by vydržet 5 – 7 dnů na jedno nabití. Zatím však chybí zprávy o OS, typu procesoru, velikosti displeje a jeho rozlišení a také ceně. Ovšem vzhledem k tomu, že Doogee Keeper by měly být představeny v průběhu příštího měsíce, je velmi pravděpodobné, že i tyto údaje budou brzo odtajněny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.