Coolpad Fengsheng C+ je nejnovější model pocházející z „Říše středu“, který je vybaven nebývalou hardwarovou konfigurací. Společnost Coolpad chtěla jednoznačně vyrobit přístroj, který bude lámat rekordy v benchmarkových aplikacích.

Za výkon v Coolpad Fengsheng C + je zodpovědný 64-bitový procesor Qualcomm Snapdragon 810, vybavený čtyřmi hlavními jádry, postavenými na architektuře ARM Cortex-A57 s taktováním 2,0 GHz a čtyřmi pomocnými jádry, založenými na architektuře ARM Cortex-A53. Grafiku zajišťuje grafický čip Adreno 430, který je podporován 4 GB paměti RAM . Je to poměrně vzácná kombinace a vlastně ji najdeme jen u high-end zařízení.

coolpad_2

Uživatelská paměť ROM disponuje 32 GB a své fotografie můžete pořizovat 13 megapixelovým hlavním fotoaparátem. Na přední straně je pěti megapixelová kamera pro selfie obrázky. Tento telefon je napájen energií z baterie o kapacitě 2.500 mAh. Komunikační zařízení jsou standardní a také podpora DualSIM tomuto smartphonu nechybí. Co se displeje týká, Coolpad se rozhodl použít ve svém novém modelu Fengsheng C+ 5,5 palcový displej s HD rozlišením 1280 x 720 pixelů.

coolpad_1

[zdroj]