V nedávné době se na facebooku objevil nový profil nazvaný jednoduše UMI ZERO 2 a v tomto případě název vypovídá o všem. Společnost UMI se pomalu chystá na uvedení nástupce poměrně úspěšného modelu UMI Zero, který díky netradičními designu a použitím konstrukčních materiálů v kombinaci skla a kovu zaujal nejednoho fanouška mobilních telefonů. Mimochodem i náš kolega Zbyněk se měl možnost seznámit blížeji s tímto přístrojem (viz recenze zde).

Ačkoli přístroj v naší recenzi nebyl ohodnocen úplně nejlépe a především po stránce softwaru a ceny dostal lehce za uši, tak mohu s klidným svědomím konstatovat, že společnost se překvapivě o svůj produkt vzorově postarala. Většinu neduhů a chyb dokázala odstranit prostřednictvím svých pravidelných updatů a především úprava původně přestřelené ceny nakonec obšťastnila  nejednoho fanouška a učinila telefon konkurenceschopným..

Umi zero 2

Vraťme se však k tomu, co můžeme očekávat v nejbližší době, tedy přesněji hned první zářijový den. Dle uvedeného snímku na výše zmíněném facebookovém profilu je právě 1. září dnem, kdy by měla být uvedena další novinka od v současné době velmi aktivního  UMI (vzpomeňme nedávné uvedení HAMMER a IRON). A opět se je na co těšit a můžeme směle říci, že tento přístroj opět může rozčeřit současné vody mobilního trhu.

umi zero 2 2

Na upoutávce totiž můžeme spatřit telefon z obou stran a jak na předním, tak na zadním panelu je přítomen displej. Zdá se, že UMI Zero 2 po vzoru Yotaphone umístilo na zadní stranu pravděpodobně EPD e-ink displej. Tento displej se vyznačuje skvělou čitelností na přímém slunci, což vám usnadní obsluhu a rychlou orientaci například v notifikacích, když se třeba zrovna budete válet někde na pláži. A nelze samozřejmě nezmínit i absolutní energetickou nenáročnost tohoto e-ink řešení

Další informace o přístroji zatím nemáme, ale dá se očekávat že s blížícím se datem uvedení se také objeví i nějaké ty úniky nebo dokonce oficiální informace.

[zdroj] [TU HĽADAJ LINK DO SÚŤAŽE]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.