OnePlus 2 je zaslouženě pokládán za jeden z nejočekavánějších čínských smartphonů druhé poloviny letošního roku a po vlně spekulací se o něm pzvolna dozvídáme více. Díky oficiálním “únikům” informací již víme, že novinka od OnePlus bude vybavena velmi výkonným procesorem Qualcomm Snapdragon 810 ve verzi 2.1, takže se údajně nemusíme bát anipřehřívání  se kterým mají jiné telefony osazeny tímto procesorem problémy. Nesmí chybět samozřejmě ani nový vlastní systém Oxygen OS založený na Androidu Lollipop a čtečka otisků prstů, jenž se poslední dobou u čínských výrobců těší oblibě. Mezi další zajímavosti patří použití konektoru USB typu C.

Navzdory všem oficiálně představeným novinkách vlajkového modelu CEO OnePlus Pete Lau usoudil, že to stále není dostačující a dnes tak na čínské sociální síti Weibo zveřejnil obrázek, ke kterému dopsal jednoduché “full metal” (celokovové). Zatím nevíme, zda se jedná pouze o kovový odnímatelný kryt, nebo zařízení bude zhotoveno z jednoho kusu kovu. V každém případě se firma OnePlus snaží vyrobit ještě kvalitnější výrobek, než  jejich debutový One a dost možná tak upustí od SwapStyle krytů Sandstone Black a Silk White.

oneplus-one-specs-features-4

K oficiálnímu představení nové vlajkové lodi společnosti OnePlus dojde již 27. července/júla a my budeme samozřejmě u toho.

[Zdroj]