Doogee, vymknuto z kloubů šílí. Jak jinak si zdůvodnit, že v srpnu/auguste hodlá představit základní verzi Doogee F3, v následujícím měsíci to roztočí hned se třemi modely – Doogee DG700 Pro, Doogee F2015 a Doogee S6000. A Doogee F3 v limitované edici by se měl objevit někdy začátkem října/októbra. Aby toho nebylo málo, tak na srpen/august je, jak jsme se dozvěděli, nahlášen další model, tentokrát  Doogee Galicia X5.

Osobně se už pomalu přestávám orientovat v parametrech té záplavy „důdžísů“, nicméně dnes k tomu všemu přihodím ještě odtajněné specifikace Doogee Galicia X5. Víme, že displej bude 5 palcový s rozlišením 1080 x 720 pixelů. Procesorem bude čtyř jádrový MT6580 s taktem 1,8 GHz a doplní jej 512 MB ​​LPDDR3 RAM paměť. ROM bude 4 GB a bude ji možno rozšířit až na 32 GB.

Doogee

Mezi zveřejněné údaje patří také kapacita baterie, která by měla být 2200 mAh a rozměry telefonu, jež jsou 143 x 72,2 x 8,8 mm. Neměla by chybět podpora 4G LTE a vzhledem k tomu, že společnost Doogee se poměrně dost orientuje na mimo čínské zákazníky můžeme doufat, že zde nalezneme i naše frekvence. Úplně poslední informací je ta, že cena bude velmi atraktivní. S výše uvedenými specifikacemi aby nebyla, že.

 

 

 

 

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.