Pro mobilní hráče může být dotykové ovládání na telefonu či tabletu překážkou v komfortu hraní a není tak divu, že v poslední době se mnoho „pařanů“ mlsně poohlíží po něčem šikovnějším, zejména na hraní akčních a 3D her. Bezdrátový gamepad je pak logickou volbou a právě na dva kousky řady Gamesir G2 se dnes podíváme.

Modely G2 a GS2 se liší v podstatě jen přítomností Wi-Fi modulu u „S“ verze a dá se tedy sfouknout najednou přehled jejich vymožeností. Jedná se o univerzální gamepady s vysouvacím nástavcem pro telefony s úhlopříčkou 3,5 – 6″ a klasickým rozložením ovládacích prvků (tedy dvojice páček a analogový D-pad). Gamesir nabídne díky LED diodám i podsvícené ovládací tlačítka k lepší orientaci a vestavěnou 450 mAh baterii, zajišťující provoz zhruba na 5 hodin nepřetržitého hraní. Konektivita je ponechána zcela na vůli hráče a je tak pouze na něm, zda zvolí kabel, Bluetooth nebo v případě modelu GS2 i Wi-Fi ke připojení k mediálnímu zařízení. Kompatibilita je garatována jak na iOS a Android, tak i na PC, takže nic nebrání tomu, aby se Gamesir stal opravdu univerzálním herním společníkem.

201506111744462990

Pokud vás některý z nich zaujal, tak není nic jednoduššího než si pořídit Gamesir G2 ZDE za 21,48$ (asi 560 Kč) nebo Gamesir G2S ZDE za 28,70$ (asi 690 Kč). Oba kousky jsou v těchto dnech ve slevě u našeho partnera Gearbestu, takže kujte železo dokud je žhavé.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.