LeTV byl první výrobce Android telefonů, který umístil do svých přístrojů porty USB typu C. Zdá se však, že OnePlus buď tento fakt nepostřehlo, nebo telefony LeTV (mimochodem LeTV S1 dorazí k nám do redakce) neberou za vlajkové lodě a jsou jim lhostejné.

Proč? OnePlus včera odkryl svou další specifikaci velmi očekávané novinky OnePlus 2 a směle prohlašuje „OnePlus 2 je první vlajkovou lodí, používající nejnovější port USB typu C“. Společnost odtajnila tuto skutečnost prostřednictvím svých sociálních kanálů.

OnePlus 2OnePlus 2

První odtajněnou specifikací byl nedávno zveřejněný procesor Snapdragon 810 (více zde). Ten by měl být, dle spekulací, lehce podtaktován oproti konkurenci (1,8 GHz oproti 2G Hz u konkurence), tím by se mělo zabránit přehřátí. Společnost také uvedla, že telefon bude o něco dražší v souvislosti s nákupní cenou procesoru, takže se očekává cena nad 322,- dolarů. To může být menším zklamáním pro dychtivé fanoušky, očekávající opět velmi dumpingovou cenu u nového „flagship killeru“.

Ačkoli se opět očekává velmi kontroverzní marketingová strategie, co se prodeje OnePlus 2 týče, tak přesto musíme počítat, že „dvojka“ bude opět patřit k těm zajímavějším přístrojům, uvedeným v tomto roce. Společnost má na čem stavět a již má i nějaké ty zkušenosti, které jak doufáme, přetaví v lepší distribuci a předzásobení a pozvánkový systém nebude mít takový negativní dopad, jako v minulém roce.

Všechna specifika by měla být pomalu odtajněna v průběhu následujícího měsíce a očekávané oficiální představení by mohlo proběhnout na konci července/júla. O důvod více nás sledovat i nadále, kdy vám taktéž postupně budeme představovat další parametry a novinky týkající se OnePlus 2.

[zdroj][zdroj]