Značka Oukitel není pro naše čtenáře určitě neznámou. Již jsme psali o telefonech Oukitel Universe T nebo Oukitel U9 či jejich hodinkách A28. Nyní ovšem tento výrobce překvapil a údajně připravuje chytrý telefon s největší baterií, jakou momentálně známe.

Dnes již není problém narazit na telefony s bateriemi, které mají kapacitu 4.000, 5.000 nebo i 6.000 mAh (podrobnější článek o telefonech s velkokapacitními bateriemi pro vás připravujeme), ale to, co chystá Oukitel je výjimečné. Telefon s baterií o kapacitě 10.000 mAh je opravdu unikát. Jediné, co momentálně víme je, že přístroj by měl mít bytelnou konstrukci, měl by běžet na Androidu 5.1 a jak jsem již zmiňoval, kapacita jeho baterie by měla být neskutečných 10.000 mAh.

oukitel_1

Vzhledem k tomu, že tento Oukitel je stále ve vývoji, můžeme předpokládat ještě nějaké změny. Zatím jsou k dispozici jedině fotografie makety telefonu. Jakmile budeme mít více informací o tomto velmi zajímavém smartphonu, určitě vám na našich stránkách dáme vědět.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.