Oppo je, co se týče úniků velmi očekávané novinky vlajkové lodi společnosti, Oppo Find 9 nebývale skoupé na slovo. Pravdou je, že se sem tam objeví nějaký ten bonbónek, který rozvíří další spekulace o tomto přístroji a jeden takový, pocházející z Guangzhou, se právě šíří internetem.

OPPO Find 7 se objevil na trhu již před více než jedním rokem, takže se není čemu divit, že fanoušci značky začínají být netrpělivý a vyhlížejí každým dne, kdy se objeví zpráva o možném uvedení nástupce tohoto, nejen v Číně, velmi populárního přístroje. O novince se toho zatím opravdu moc neví a úniků je jak pověstného šafránu, což potvrzuje, že s novinkou je obeznámen jen velmi úzký okruh lidí.

Oppo find 9

Čínský mobilní operátor Guangzhou Mobile se zdá, že patří do tohoto úzkého okruhu. Díky tomu by mohl být zasvěcen do specifikací chystané novinky OPPO Find 9. Podle jejich informací bude novinka podporovat rychlost přenosu dat Cat9 v sítích 4G LTE. V daných materiálech figuruje vedle Find 9 také přístroj Le Max1 (asi LeTV Max), ve kterých nalezneme Snapdragon 810.

Z těchto údajů můžeme vyvodit očekávané parametry Find 9 – displej s rozlišením 2K, větší vyjímatelnou baterii, operační paměť se 4 GB, procesor Snapdragon 810 a nějakou kamerku z high-end třídy.

Jak jsme již uvedli výše, OPPO Find 7 už nějakou chvíli přesluhuje a o termínu uvedení nástupce zatím není ani zmínky. S tím se objevila další vlna nových spekulací, a to jestli náhodou uvedení Find 9 nemá něco společného s vydáním i OnePlus 2? Spekuluje se také, jestli tyto dva přístroje nebudou postaveny na stejné platformě. Nezpožďuje náhodou OPPO uvedení své novinky záměrně, aby se předešlo kolizi termínu s uvedením OnePlus 2? Na odpovědi na tyto otázky si asi budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.