Vedení společnosti Xiaomi uvedlo představení nového smartphonu, které se uskuteční 29. června/júna. Vzhledem k předchozím únikům se pravděpodobně bude jednat o přístroj Xiaomi RedMi Note 2.

Novinka by měla být po designové stránce od svého předchůdce značně odlišná. Pokud nás čtete pravidelně, určitě víte o čem mluvím. Nedávno jsme totiž psali zde, že RedMi Note 2 by měl mít kovové tělo. Úhlopříčka displeje bude 5,5 palce a nabídne FullHD rozlišení. Uvnitř najdeme s největší pravděpodobností procesor z dílen Qualcommu a operační paměť bude o velikosti 3 GB. Velikost vnitřního úložiště pak má být 16 GB. Dvojice fotoaparátů bude mít rozlišení 13 a 5 MPx. Ve výbavě nechybí ani podpora dual SIM a LTE.

Redmi Note 2

Spekuluje se i o představení dvou verzí Xiaomi RedMi Note 2. Jak to vše nakonec bude se dozvíme již brzy, a to 29. června/júna. O novinkách vás jistě budeme informovat.

[zdroj]

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.