Na našich stránkách jsme se již několikrát rozepisovali o speciální edici telefonů Samsung Galaxy S6 Edge, která je motivována hrdiny z kultovní ságy Avengers. A opravdu první z těchto telefonů, inspirovaný postavou Iron Mana, byl vypuštěn 27. května/mája. Hned poté se rozběhlo celosvětové šílenství a aukční weby začaly mít žně díky limitované edici Samsung telefonů.

Bylo zaznamenáno, že některé přístroje z této speciální edice s Iron Manem byly na webových obchodech vydraženy za neskutečných 35.000 dolarů. To ovšem není nic proti jednomu vášnivému a podle mě spíš šílenému fanouškovi z Číny. Ten byl tak nadšen červeno zlatým telefonem, že po 92.428 přihozeních v dražbě na e-shopu  JD.com dal poslední a vítěznou nabídku. Bylo to přesně 568.788 Yuanů. Tato šílená částka je v přepočtu zhruba 91.626 dolarů (cca 2.228.080 Kč). No řekněte sami, dát za telefon, který stojí v normálním prodeji (byť v limitované edici) 1.079 dolarů, devadesátkrát více? To už musí být opravdová láska.

iron-man

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.