Vývojáři společnosti Doogee zjevně netrpí prokrastinací a zásobují nás jedním novým kouskem za druhým. Jen za posledních pár dnů jsme měli možnost slyšet hned o několika nových přístrojích, z nichž některé jsou již na trhu.

Podle zprávy, kterou Doogee uveřejnila na svých oficiálních stránkách se můžeme těšit na další novinku, která by se měla objevit ještě do konce tohoto měsíce a podrobnější specifikace budou oznámeny příští týden. Nový telefon ponese název Doogee Nova Y100X.

Zatím zveřejněné informace naznačují, že Nova bude mít pěti palcový IPS OGS displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů a rámečky kolem něj budou mít tloušťku pouhý 1 mm. Displej bude mít 2,5D zakřivené sklo a ochranu Gorilla Glass. Navíc bude chráněn i oleofobním povlakem.

doogee_3

K zajímavým prvkům nového přírůstku patří i ovládání hlasitosti, které je umístěno na zadní straně telefonu a tlačítko pro zapnutí/vypnutí najdeme na horní hraně. Pro lepší ovládání telefonu jednou rukou by mohla přispět i zaoblená zadní strana a kompaktní tělo.

Vzhledem k tomu, že bližší parametry, promo video a reálné fotky Doogee Nova Y100X slibuje společnost na příští týden, budeme netrpělivě sledovat jejich stránky a přineseme vám čerstvé informace.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.