Coolpad na trhu vystupuje ještě s jednou značkou, ivvi. Ta se zaměřuje na výrobu super tenkých telefonů. A není to tak dávno, kdy na trh vrhla jeden z nejtenčích telefonů na světě, Ivvi K1 Mini, dokonce ten nejtenčí, tedy tenčí než i samotné Vivo X5 Max, a to díky tloušťce 4,7 mm. Po kratší odmlce se firma opět připomíná s dalším modelem telefonu, ten nazvala Little i.

Ivvi se svými produkty zaměřuje především na mladou generaci a toto zařízení není výjimkou, což potvrzuje opět tenké tělo a několik barevných provedení. Upřímně, pokud prostudujete níže uvedený snímek, zjistíte, že společnost se inspirovala iPhoneme řady 6, jak jinak, že ano. Na čelní panel bylo použito dnes velmi populární sklíčko s 2,5D zakřivením. Rámeček by měl být ze slitin kovů. Telefon má opět úctyhodnou tloušťku, a to 4,9 mm. Tím se zařazuje mezi úzký okruh telefonů, které se svými specifiky dostávají pod 5 mm.

Coolpad IVVI

Pokud však očekáváte nějaký High-End telefon, budete asi zklamáni. Telefon bude osazen procesorem Snapdragon 410 s 2 GB RAM a 16 GB úložného prostoru. Displej typu AMOLED o velikosti 5 palců dosáhne na rozlišení HD (720p). Jedná se tedy spíše low-entry třídu. Jako další specifika byla uvedena, rozlišení hlavního fotoaparátu 8Mp a předního 5Mp. Baterie, s ohledem na šířku telefonu, bude svou kapacitou patřit spíše pod průměr, tedy 1950 mAh. Celý systém poběží na Android 4.4.4 KitKat.

Telefon bude produkován ve třech barevných variantách, zlatá, stříbrná a černá. Na trh by měl být uveden v nejbližší době. Cena byla stanovena na 1999,- juanů (322 dolarů) za standardní verzi a 2199,- juanů (354 dolarů) za speciální edici.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.