Ačkoli nám pomalu začíná okurková sezóna (tím nechceme vůbec naznačovat, že bychom náš web přeorientovali na zelinářské produkty), tak přesto se stále objevují nové střípky k očekávaným novinkám. Jedním z příkladů může být i Xiaomi RedMi Note 2. Nové snímky naznačují a svým způsobem i potvrzují blížící se uvedení přístroje.

Dle těchto uniklých fotografií můžeme očekávat zásadní odklon, co se týče vzhledu, od současné řady telefonů RedMi. Obrázky ukazují, že RedMi Note 2 by měl dostat kovové tělo s hladkým zadním krytem. Celkově nový design dodává telefonu mnohem prémiovější nádech, než v případě předchůdce, ale i základních telefonů RedMi.

Pokud se pobavíme o specifikacích, tak dle úniků se očekávají dvě různé verze telefonu. První, levnější verze by měla dostat do vínku procesor od Qualcomm, Snapdragon 410 a displej o velikosti 5,5 palce s rozlišením HD (720p). Druhá, výkonnější verze, dostane o něco silnější procesor Snapdragon 615 a k němu i lepší displej s rozlišením FullHD (1080p). Oba modely přijdou s 2 GB RAM pamětí a 16 GB ROM a dále zde najdeme  fotoaparáty v kombinaci 13 Mpx hlavní a 5 Mpx selfie. Baterie by měla dostat kapacitu 3100 mAh.

Podle již před nějakým časem uniklým harmonogramem uvádění novinek, můžeme očekávat oba modely někdy v průběhu července/júla.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.