Sotva jsme se zmínili o tom, že Huawei zahajuje prodej svého aktuálního modelu P8, tak i jeho menší bratříček Huawei P8 Lite se vydal do předprodejních kanálů a na jeden z nich bych rád dnes upozornil.

Huawei P8 Lite, o kterém jsme se již zmínili, je vybaven osmi jádrovým procesorem Kirin 620, taktovaným na 1,2 GHz, který doplňují 2 GB RAM a interní úložiště o kapacitě 16 GB. Tenké tělo (7,7 mm) je unibody konstrukce a z hliníku, což telefonu dopřává luxusního vzhledu a abychom prosvištěli specifikace více, musíme doplnit i následující: k dispozici je hybridní slot, do kterého lze vložit buď microSD kartu a nebo druhou SIM kartu, zadní fotoaparát je 13 MPx se světelností f/2.0 a přední selfie kamerka má 5 MPx. NFC někoho potěší a kapacita baterie 2200 mAh bude pro běžné uživatele tak akorát.

Huawei P8 Lite je aktuálně v předprodeji například u Gearbestu (končí právě dnes) za cenu 239,25 dolarů, ale my pro vás máme slevový kupón ve tvaru P8LITE , který vám cenu poníží na 206,99 dolarů. Zaujalo?