Podle teaserů, které se objevily na stránkách MyDrivers, se 10. června můžeme těšit na prezentaci společnosti Xiaomi, která vypukne ve 14:30 tamního času. Co ovšem Xiaomi představí je zatím docela hádankou.

Pokud si prohlédneme upoutávky a pokusíme se o spekulační veletoč, tak by to mohlo být něco, co má spojitost s věcmi denního použití. A přestože tyto věci často používáme, tak na obrázcích mají design, který na nás dýchne dobou dávno minulou. Věta v rozsypaném čaji pak říká něco, co by se snad dalo volně přeložit jako: „Co mají tyto artefakty společného?“.

This slideshow requires JavaScript.

To by nás mohlo posunout směrem odtajnění záhady nového produktu Xiaomi. Společným pojítkem by mohla být data, datové úložiště, sdílení dat, internet… Takže tady bychom si mohli tipnout, že by mohlo být prezentováno zařízení, které má co do činění s daty a s věcmi denní potřeby a mohlo by jít buď o NAS úložiště, nebo nový typ routeru. Inu, spekulace jsou jedna věc a realita druhá, proto raději počkáme do středy a uvidíme, co si pro nás Xiaomi připravila.

[Zdroj] [Via]