Čipset MT6753 je zdá se po vydání Meizu M2 Note v kurzu a každý z čínských výrobců tak pospíchá s vlastním kouskem do společného fondu. Ani UMI tak samozřejmě nemůže stát stranou a pracují na novince s názvem UMI Iron o které vyplavalo na povrch něco málo informací a jedna jediná fotografie. Co je tedy zatím o UMI Iron známo ?

Začněme u materiálů, protože se zdá, že tady se UMI odvázali a telefon by měl mít unibody konstrukci z kovové slitiny. Z fotky je pak jasné umístění zadního fotoaparátu v levém horním rohu a duální LED blesk. Hardwarově nám Iron poskytne osmijádro MT6753 taktované pravděpodobně na 1.5 GHz, 3 GB RAM a 16 GB úložného prostoru s možností rozšíření pomocí microSD. Displej bude 5.5″ s FHD rozlišením 1920 x 1080 pixelů a dvojice fotoaparátů bude 13 Mpix/ 5 Mpix. Baterie by měla mít slušnou kapacitu 3000 mAh a telefon by měl být dodáván s předinstalovaným Androidem 5.1 Lollipop. UMI Iron už se objevilo v listingu Coolicoolu za 179.99$, ale evidentně jde jen o první nástřel a zařazení do nabídky, takže přesné datum vydání je stále ve hvězdách.

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.