Léto klepe na dveře a i my se rozhodli jít s dobou a tématicky v době strašných veder ještě přitopit pod kotlem se soutěžní horečkou. Tentokráte nebudeme troškařit a výhrou bude opravdu lákavý kousek – bílý Meizu M1 Note s 32 GB paměti. Pro osvěžení paměti rozhodně doporučujeme shlédnout Zbyňkovu podrobnou recenzi, protože pokud ta Vás na něj správně nenavnadí, tak už nic 🙂 Naše poděkování samozřejmě náleží našim partnerům z Coolicoolu, kteří telefon do soutěže věnovali. Takže vzhůru na pravidla soutěže, tentokráte nebudou záludná a vše bude velmi jednoduché. Co tedy musíte pro případnou výhru udělat ?

Soutěž o Meizu M1 Note

Zde je postup:

  1. Pokud ještě nejste našimi fanoušky na Facebooku, staňte se jimi. Tedy dejte lajk naší facebookové stránce.
  2. Najděte na na naší FB stránce tento příspěvek (po dobu trvání soutěže bude připnut nahoře) a označte jej „To se mi líbí“.
  3. Sdílejte náš facebookový příspěvek o soutěži na své Zdi.
  4. Podívejte se na stránky Coolicoolu a do komentáře k „olajkovanému“ soutěžnímu příspěvku na FB stránce napište, co byste z jejich nabídky doporučili svým 3 přátelům a v komentáři je označte (viz obrázek – ovšem pozor, abyste to udělali u správného příspěvku, tedy u příspěvku Soutěž o Meizu M1 Note!).

soutezjia

UPDATE : Jen si dovolím připomenout, že ke správnému zapojení do soutěže a slosování je nutné provést VŠECHNY výše zmíněné kroky.

Soutěž bude trvat od 7.6.2015  do 21.6.2015 a výherce vybereme z komentářů, pomocí aplikace Random Winner Selector od Aptivada. Takže hodně štěstí a dejte se do toho 🙂

Poznámka: Komentáře nesplňující všechny náležitosti a duplicitní komentáře vyřadíme. Viz Pravidla soutěže

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.