Milé děti, pokud jste se těšily, že vám OnePlus k dnešnímu svátku nadělí nový telefon OnePlus Two, těšily jste se zbytečně. Carl Pei potvrdil, že OnePlus Two se objeví až ve 3. čtvrtletí letošního roku. A dodal, že připravovaná novinka se nebude jmenovat OnePlus Two, ale ponese jednodušší název OnePlus 2.

Ale abyste, milé děti, nebyly smutné, přece jen dáreček dnes dostanete. A bude to sleva! Sleva, která se dotkne dvou modelů OnePlus One. Přesněji tedy modelu Sandstone Black s 64 GB ROM, ten bude zlevněn na 298 dolarů. Model Silk White s 16 GB ROM taky půjde s cenou dolů, a to na 248 dolarů. Takže můžete rozbít prasátka a běžet nakupovat.

Carl Pei, kromě toho, že potvrdil období, ve kterém bude OnePlus 2 představen, zmínil také, že i u tohoto telefonu bude zpočátku zaveden „pozvánkový systém“, a to i přesto, že mnozí fanoušci „jedničky“ s ním byli poměrně výrazně nespokojeni. Důvod je podle Peie stejný jako u loňského zahájení prodeje OnePlus One. Společnost si chce udržet kontrolu nad výrobou a prodejem. Nám tedy nezbývá než čekat, kdy přesně bude OnePlus 2 představen, jaká bude jeho cena a jak tentokrát bude fungovat pozvánkový systém.

[Zdroj]