Bluboo chce dalším avizovaným přístrojem zacílit mezi tzv. vlajkové lodě. A zdá se, že s Bluboo X500 Dragon by se mu to mohlo povést. Specifikace, které si hned představíme, tomu nasvědčují.

Někdo může namítat, že značka Bluboo, která se vynořila svým způsobem nedávno, přesněji na začátku roku 2015, nepřinese nic neočekávaného a opět se bude jednat o jakýsi klon již jakéhosi populárnějšího chytrého telefonu. Z minulosti však známe případy, kdy se některým podceňovaným značkám povedlo vytrhnout ze sevření plagiátorství a přijít na trh s něčím, co bylo schopno narušit daný segment trhu.

Bluboo se může doposud pochlubit telefony C100 za 99 dolarů s operačním systémem Android 5.1, 4G/LTE konektivitou, 2GB RAM pamětí a displejem v HD a také čerstvým modelem Bluboo X550 s 5300 mAh baterií, Androidem 5.1 a 2 GB operační paměti. Takže po uvedení těchto dvou modelů, kde první zamířil do nižších pater a druhý se pohybuje někde ve střední třídě, je čas uvést na trh i vlajkovou loď této značky.

Bluboo X500 Dragon 2 Bluboo X500 Dragon 1

A Bluboo zdá se, že to vezme pěkně od podlahy. Po vzoru více známých značek uvede hned dva modely X500 současně. Oba telefony budou na první pohled totožné, rozdíl se bude týkat pouze u použité velikosti operační paměti, kde v prvním případě bude modul osazen 3 GB a v druhém případě 4 GB. Oba telefony dostanou 5 palcový displej a jako procesor byl zvolen Mediatek Helio X10.

Díky tomuto procesoru se dá mluvit o jednom z nejsilnějších telefonů s použitím procesorů od Mediatek. Partnerský web gizchina.com vše velmi pečlivě monitoruje a dokonce požádala výrobce o další detaily, takže můžeme očekávat bližší informace, a to hned z první ruky.

[zdroj]