… pravděpodobně nám představí svou velmi očekávanou novinku OnePlus Two

Díky zveřejněnému tweetu a zprávě na oficiálním účtu sociální sítě Facebook se máme důvod domnívat, že se společnost OnePlus chystá 1. června/júna něco zvláštního představit. Na příští pondělí, tedy na den dětí, je možná o další důvod víc se těšit. Zatím však nemáme potvrzeno, o co by se přesně mělo jednat. Každopádně podle doprovodného snímku u zprávy můžeme vyvodit domněnku, že by opravdu mohlo jít o představení OnePlus Two.

Jednak tomu napovídá slogan „Time to change“, tedy „čas na změnu“ a také samotná grafika obrázku, kde vidíme část současného modelu OnePlus One přecházejícího do naskicovaného návrhu pravděpodobné novinky.

OnePlus Two _2

Nedávno jsme zde uveřejnili uniklé informace zatím více nespecifikovaného zařízení z dílny OnePlus, co se týče výsledků testů z GeekBench. Díky těmto únikům nám bylo odhaleno, že zařízení používá osmi jádrový Qualcomm Snapdragon 810 s taktem 1,55 GHz. Přístroj nesl kódové označení A2001, zatímco původní OnePlus One nese číslo modelu a A0001.

OnePlus také nedávno potvrdilo, že práce na OnePlus 2 již nějakou dobu běží a také to, že se na ně snesla velká kritika, a to díky prohlášení o možném uvedení „dvojky“ až na začátku příštího roku nebo na konci třetího kvartálu tohoto roku. Červen/jún ukončí 2.čtvrtletí, takže je dost možné, že společnost chce oznámit start předobjednávek s tím, že červenec/júl nebo srpen/august bude fyzickým uvedením na trh, či dodáním zájemcům.

Takže milé „děti“, na co si myslíte, že se můžeme těšit, co nám OnePlus nadělí ke dni dětí?

[zdroj]