Kdo by to byl řekl, že pár měsíců stará zpráva o tom, že u Samsungů chystají limitovanou edici Galaxy S6 Edge s tvářemi udatných hrdinů z Avengers, nakonec nebude jen marketingovým trikem, ale dočká se i své realizace.

Ano, přátelé, je to tu! Zítřek, tedy 27. květen/máj, bude tím slavným dnem, kdy Iron Man, komiksový super hrdina, začne šířit dobro a mír mezi námi. Zatím se jeho udatný boj se zloduchy bude odehrávat jen v jeho „domovské“ Koreji, ale v červnu/júni se vrhne do boje se zlořády i v Číně a Hong Kongu.

iron_man

Společnost Samsung, v souvislosti s vytvořením této limitované edice, spojila své síly s americkým komiksovým vydavatelstvím Marvel. Očekávají, že o telefony se super hrdiny bude velký zájem a půjdou doslova na dračku. Younghee Lee, výkonný prezident globálního marketingu a mobilní divize Samsung Electronics, k této edici řekl: „Limitovaná edice Iron Man Galaxy S6 Edge ztělesňuje sílu kultovní ságy Avengers svým oboustranně zaobleným designem hran a pokročilými funkcemi, které poskytnou fanouškům maximální zážitek a zábavu. Jsme nadšeni, že můžeme nabídnout náš špičkový Galaxy S6 Edge fanouškům Iron Mana, díky naší skvělé spolupráci s Marvel.“.

Limitovaná edice Iron Mana bude vyvedena v atraktivní sytě červené a zlaté barvě s 64 GB vnitřní paměti, průhledným ochranným zadním krytem a atraktivním doplňkem bude bezdrátová nabíječka. Do prodeje půjde zatím jen 1000 kusů a prodávat se začne, jak již bylo zmíněno, 27. května/mája v Jižní Korei. O cenách Iron Mana Samsung zatím taktně mlčí, ale lze předpokládat, že budou, jak se na super hrdinu sluší a patří, rozhodně vyšší než u klasické verze Galaxy S6 Edge.

[Zdroj] [Via]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.