Už jen pár dnů zbývá do velmi očekávané tiskové konference Meizu naplánované na 2. června/júna a vedle plejády více či méně obskurních produktů bychom se měli dočkat i pokračovatele řady M1 Note. Nejnovější obrázek, publikovaný na sociální síti Weibo, už vypadá velmi reálně a nabízí nové informace ohledně designu a zpracování tohoto blockbusteru.

Telefony značky Meizu měly tradičně umístěné power tlačítko na horní hraně přístroje a s rostoucími rozměry modelů se jeho ovladatelnost postupně snižovala. Při současné velikosti 5.5″ telefonů je opravdu chvályhodným nápadem od tradice pomalu ustoupit a podle všeho se u Meizu M1 Note 2 dočkáme přesunu power tlačítka na levý bok. Halleluja. Po barevně rozvernějším nádechu minulé řady bude Note 2 k dostání i ve velmi slušivé šedé barvě, evokující vyšší řadu bratrů v podobě MX4 a MX4 Pro. Unibody konstrukce bude zachována, ale z obrázku mám určité pochybnosti o použitém materiálu, zda půjde opět o polykarbonát nebo se Meizu vrátí k plastovému provedení zad.

Hardware zůstává stále zahalen závojem tajemství a může se dokonce stát, že Note 2 bude pouhým designovým vylepšením původního modelu a vnitřnosti zůstanou shodné. Uvidíme, těch pár dnů to holt ještě budeme muset vydržet 🙂

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.