Společnost Zeaplus je známá svým kopírováním kde koho, hlavně když daný přístroj/produkt je úspěšný na trhu. Od toho se pak dá odpíchnout a vytřískat na tom nějaké prachy, že ano. Ovšem na druhou stranu Zeaplus na trh občas vrhne zajímavé produkty, které dokážou být poměrně dobře dílensky zpracovány a obsahují i několik zajímavých funkcí. To vše za velmi nízkou cenu. Příkladem může být současná novinka, chytré hodinky Zeaplus Watch DM360.

Shlédneme-li několik snímků, bude nám inspirace hned jasná. Ano, jedná se o chytré hodinky od Motoroly, Moto 360. Nemůžeme však říct, že jde o přesnou kopii. Funkčně určitě tato kopie nedosáhne na zmíněné chytré hodinky, přesto za cenu 99,- dolarů mají hodinky i několik zajímavých specifikací a funkcí.

Smart Watch s 1,22 palce velkým TFT dotykový displejem a rozlišením 240 x 240 px mají certifikaci IP67, to v praxi zaručuje vodotěsnost, prachu vzdornost a potu odolnost. O tom vás může přesvědčit i níže uvedené promo video.

Hodinky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, samotné pouzdro je vyrobeno z nerezové oceli, což jim dodává punc prémiového výrobku.

Zeaplus Dm360 _3

Pojďme si projít specifikace hodinek. Mimo to, že ukazují čas, tak v přístroji je zabudován krokoměr, měřič tepové frekvence a monitor spánku. Hodinky vás navíc upozorní na déle trvající nečinnost (tedy například kancelářské sezení) a tím vás povzbudí k aktivitě (tedy chůzi nebo cvičení).

Zeaplus Dm360 _6 Zeaplus Dm360 _4

Konektivita přístroje je zajištěna pomocí Bluetooth. Tím dosáhnete připojení k vašemu smartphonu nebo jinému přenosnému zařízení. Díky tomu můžete na vašem zařízení dále ovládat například hudbu, příjímání telefonních hovorů. V hodinkách je zabudován akumulátor s 320 mAh, ten by měl zaručit dvoudenní výdrž za normálního používání.

Zeaplus Dm360 _2 Zeaplus Dm360 _5

Hodinky si můžete koupit za 99 dolarů. Zajímavé je, že výrobce poskytuje záruku na dva roky, což u čínských producentů není úplně obvyklé. Přístroj by měl být dokonce naskladněn v Evropě, čímž se vyhnete všem těm nepříjemným poplatkům, jako je clo a DPH.

[zdroj]